środa, 11 kwietnia 2012

KUTIJA

Kutija - pudełko.
Dziś po raz pierwszy pokazuje ozdobione pudełeczko! Mam z nim malutki problem, patynować czy też nie? Tak jakoś podoba mi się, ale czegoś mi w nim brakuje! Czego! Ktoś podpowie?
 Hmmm, wydaje mi się, że kompozycja sama w sobie nie jest zła! A i stwierdzam przy okazji, że ta robota wcale taka prosta nie jest! Gdzie co ułożyć, czy będzie pasowało, czy będzie się gryzło.


 No, ale muszę przyznać, że spękania wyszły jak się patrzy, tylko następnym razem musi ich być więcej i równomiernie rozłożone! :}

 No i na koniec książka na dziś Edgar Allan Poe "Selected tales"

18 komentarzy:

 1. Rewelacja! Mi się podoba tak jak jest ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zostawiłabym tak jak jest. I tak dużo się dzieje, spękania , wzory.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. No to zostawiam tak jak jest! Dziękuję za opinia i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. O ho ho rozkręciłaś się ;) Śliczne pudełeczko :*

  OdpowiedzUsuń
 5. No, matko kochana, czy ja ślepa jestem? Ale ja tu widzę dwa różne przedmioty...czyli pudełeczka. I tak: to pierwsze (licząc od góry), takie bardziej w kwadracie, idealne jest, nic dodać, nic ująć. A następne, czyli to drugie takie bardziej prostokątne, no....troszeczkę za skromne jest, za to ma super spękania, no to zostawiłabym.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie no, przedmiot jest jeden,tj. puzdrełeczko. Może zdjęcia nieudolne, to drugie o którym ty mówisz, to front. Hmmmm, muszę posiąść tajniki sztuki fotografowania chyba :} pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 7. No, matko kochana,jasne. Zdjęcie jest w porządku tylko nie rozeznałam się że to front. W takim razie wycofuję słowa że to drugie troszeczkę za skromne. Całość świetna , nic bym nie zmieniła.

  OdpowiedzUsuń
 8. No to się cieszę bardzo! Dziękuję i pozdrawiam wszystkich :D

  OdpowiedzUsuń
 9. lubię takie pudełeczka, bardzo mi się podoba Twoje wykonanie. Miło mi, że zaglądałaś na moj blog, zapraszam ponownie:-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Tych spękań, według mnie, jest w sam raz. Ja wyznaję zasadę im mniej tym więcej, a Twojemu pudełeczku już niczego nie potrzeba:)) Fajna praca, pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 11. Dziękuję za ciepłe słowa i pozdrawiam serdecznie! :}

  OdpowiedzUsuń
 12. Wrogiem dobrego jest lepsze! Nie raz się o tym przekonałam :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Piekne pudełko! Mam te serwetkę tylko niebieską i jakoś mi nie pasowała, a w Twoim wydaniu jest śliczna. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 14. Dziękuję bardzo! :} i również pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 15. O matulu, te spękania!!!!! <3

  OdpowiedzUsuń
 16. Prawda, że piękne :D Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń